دانلود نرم افزار جاوا و نوکیا نرم افزار های مهم کامپیوتر
 

نرم افزا بارکد خوان : نرم افزاری کاربردی جهت خواندن بارکد اجناس توسط نرم افزار و تشخیص کشور سازنده آن . این نرم افزار برای تشخیص اصلی بودن اجناس بسیار به کار میرود . این نرم افزار به صورت جاوا که بر روی اکثر گوشی ها قابل نصب و اجرا است قرار داده شده است .

PersianMob.Net

PersianMob.Netدانلود با حجم 39 کیلوبایت
PersianMob.Netپسورد :www.persianmob.net

نرم افزار مرورگر اینترنت موبایل با سرعت بالا Bitstream Inc. BOLT Browser v2.51 برای گوشی تحت جاوا ساخته شده است. توسط این نرم افزار جاوا که به تازگی عرضه شده است می توانید در اینترنت به گشت و گذار بپردازید. که هم اکنون از سایت فارسی موبایل آماده دریافت میباشد.

نرم افزار مرورگر اینترنت موبایل با Bitstream Inc. BOLT Browser v2.51


فرمت : جاوا
دانلود (Download) | با حجم : 269 کیلوبایت
رمز فایل : www.far30mobile.com

کتاب الکترونیکی دیوان شمس : اینبار کتاب الکترونیکی از دیوان شمس را برای گوشی های موبایل آماده ساخته ایم. دیوان شمس به صورت جاوا بوده و بر روی اکثر گوشی های موبایلی که جاوا پشتیبانی میکنند نصب و اجرا میشود.


PersianMob.Net

PersianMob.Netدانلود با حجم 1.52 مگابایت

نرم افزار Akinator v1.00 یک نرم افزار فوق العاده جالب و سرگرم کننده است . که قابلیت حدس زدن بالایی دارد. کافی است شما شخصیتی را انتخاب کنید و به سوالات جواب بدید تا برنامه به شما بگوید شخص مورد نظر کیست. نرم افزار برای اجرا و ادامه نیاز به اینترنت دارد . که هم اکنون میتوانید نرم افزار را به صورت جاوا برای گوشی های موبایل نوکیا سری ۶۰ ورژن ۵ و سیمبیان ۳ با فرمت sis از سایت فارسی موبایل دریافت کنید.

 نرم افزار فوق العاده جالب پیشگویی Akinator v1.00


فرمت : جاوا
دانلود (Download) | با حجم : 1.82 مگا بایت
رمز فایل : www.far30mobile.com

نرم افزار ایجاد تصاویر خنده آور با Funny Photo v1.0 که به تازگی برای گوشی های تحت جاوا ساخته شده است. هم اکنون این نرم افزار را میتوانید از سایت فارسی موبایل دریافت کنید.

نرم افزار ایجاد تصاویر خنده آور با Funny Photo v1.0 – فرمت جاوا


فرمت : جاوا
دانلود (Download) | با حجم : 133 کیلوبایت
رمز فایل : www.far30mobile.com

PersianMob.Netپسورد :www.persianmob.net

  نوشته شده در  چهارشنبه دوازدهم مرداد ۱۳۹۰ساعت 2:44  توسط علی  | 
 
  POWERED BY BLOGFA.COM